head_logo head
head_img head
bazeny
nadrze
galvanicke vany
vzduchotechnika
headheaduvodprofilkontaktyhead
head
head
head
deutsch česky
head head
speciální zarizeni
prumyslove rozvody
septiky a lapoly
whirpooly
head

Jak na to

Jak umístit bazén?

Umístění bazénu musí být řešeno s ohledem na stavebně technické podmínky dané lokality. V úvahu je nutné vzít zatížení od naplněného bazénu, stav podloží, přítomnost spodní vody, atd.. V každém případě firma doporučuje svěřit návrh stavební připravenosti, pro osazení bazénu, odborné firmě.

Obecný postup spočívá v betonáži základové desky - armované, tloušťka 15 až 20 cm. Na vyzrálý beton je uložena syntetická geotextilie, nebo nášlapný polystyren. Mezi jednotlivá žebra bazénu se vloží po obvodu polystyren tloušťky 50 až 70 mm. Obetonování se provádí postupně, bez vibračních nebo pěchovacích zařízení. Přitom dbát na to, aby nedošlo k vyboulení stěn bazénu, je nutno vhodným způsobem bazén rozepřít.

Pozor na uložení potrubních rozvodů a provedení elektrické instalace ještě před vlastním betonováním!

Co udělat před použitím?

Především je nutno překontrolovat všechna zapojení, zejména elektroinstalaci provedenou odbornou firmou! Dále odstranit z povrchu bazénu krycí folii PE, případně ještě vyčistit bazén. Pak již jen napustit vodu a užívat si bazénu k Vaší radosti. Zařadit se tak mezi dnes již stovky spokojených zákazníků v bazénech od firmy STP plast, spol. s r. o. Mimoň!

Jak kontaktovat naší firmu při zájmu o dodávku bazénu?

Především se některým způsobem s námi spojit (telefon, fax, e-mail) a přednést svůj požadavek. Rádi Vám poradíme s vhodným typem a provedením bazénu.

Po projednání rozsahu dodávky a upřesnění požadavku, Vám předáme cenovou nabídku, po jejím schválení dohodneme termín dodávky, který je pro nás závazný.

Pokud zákazník projeví zájem, může si prohlédnout již hotové bazény tak, aby získal představu vzhledu a vhodnosti navrhovaného řešení.

STP plast spol. s r. o., Na Vršku 109, Průmyslová zóna II, 471 27 Stráž pod Ralskem, tel.: 485 172390, email: stpplast@stpplast.cz, www.stpplast.cz