head_logo head
head_img head
bazeny
nadrze
galvanicke vany
vzduchotechnika
headheaduvodprofilkontaktyhead
head
head
head
deutsch česky
head head
speciální zarizeni
prumyslove rozvody
septiky a lapoly
whirpooly
head

Provedení

Způsoby provedení

Typy bazénu dle způsobu provedení:

I. Hotové bazény

- dodávají se do rozměru 7 x 3 m na místo, vzhledem k váze bazénu od 250 - 530 kg, dle velikosti bazénu, lze skládání zajistit bez použití těžké mechanizace (jeřáb apod.). Nejčastější rozměry bazénu jsou 6 x 3, 6,5 x 3, 6 x 3,5, 7 x 3.
- [hotové bazény - fotogalerie]

II. Montáž bazénu na místě

- týká se bazénů velkých rozměrů, kdy transport vcelku není možný a nebo v případech, kdy přístup k místu ustavení nedovoluje dopravu celého bazénu. To jsou případy umístění bazénu v místech se složitým přístupem, uvnitř objektů apod.
- [více o montáži]

III. Montáž vložek do stávajících bazénů

- je využívaná pro obnovu již dosluhujících např. betonových bazénů nebo bazénů s keramickými obklady. V tomto případě naše firma provede do bazénu vložku přímo na místě.

IV. Tepelně izolované bazény

- bazén lze dodat s již vestavěnou izolací obvodů pláště bazénu. Tepelná izolace je provedena polystyrenovými deskami, zvenčí zcela zakrytými plastem. V tomto případě odpadne pro zákazníka montáž tepelné izolace po dodání.

V. Dětské bazény tzv. brouzdaliště

- jsou často využívána v rodinách nebo dětských zařízeních. Brouzdaliště má, na rozdíl od bazénu malou hloubku (cca 500 mm), povrch dna je s protismykovou úpravou a horní madlo je hladké, bez hran. Rozměr je zcela libovolný, dle požadavku zákazníka. Tento dětský bazén může být umístěn na povrchu nebo do země.

STP plast spol. s r. o., Na Vršku 109, Průmyslová zóna II, 471 27 Stráž pod Ralskem, tel.: 485 172390, email: stpplast@stpplast.cz, www.stpplast.cz